Sisukaart > Tegevused

Ringrada

Keskuse ringrada rendime grupiürituste läbiviimiseks, kusjuures on võimalik valida, kas on soov kasutada ainult asfaldist rada või kombineeritud – maastikurada koos asfaltrajaga.

Aastaringselt kasutatav liberada

Autokeskusel on aastaringselt kasutatav liberada, millel pakume välja turistidele võimalust proovida „põdrapõiget“. Paljudes maade inimesed, ei tea, mis on libe tee ning millised on libedaga sõidu eripärad. Meil saab see selgeks isegi suvel). Pakett „põdrapõige“ sisaldab endast pooleks tunniks auto ja liberaja renti koos instruktoriga. Instruktor selgitab harjutuse olemust ning annab juhtnööre harjutuse paremaks läbimiseks. Harjutust läbitakse 3 korda.

Ruumid

Aseri Autokeskuses on kaks kaasaegselt sisustatud koosolekuruumi, mida on võimalik liigutatavat vaheseina eemaldades ühendada üheks suureks ruumiks, kuhu on korraga võimalik mahutada 50 inimest. Ruumi on võimalik kasutada konverentside, koolituste või koosolekute läbiviimiseks. Klassiruumi koridoris on osalejatel kasutada kaasaegne kohviautomaat soojade jookide (tee, kohv, kakao jne.) valmistamiseks. Keskusesse on võimalik tellida küpsetisi ning käia lõunatamas lähedal (150 m) asuvas söögikohas.

Autosõidu simulaator

Simulatsioonidest pakutakse liikuva automaketi sees 3D sõitmise kogemust, kus, analoogiliselt päriselus pakutavatele teenustele, on võimalik valida erinevate radade, sõidumaneeride, raskusastmete jne vahel, et parandada koordinatsiooni ja luua paremaid eeldusi praktiliste katsumuste läbimiseks. Seeläbi paranevad võimalused ka rajal pakutava teenuse õnnestumiseks läbi reeglite selgitamise, proovimise ning turvalisuse nõuete lahtirääkimise.

Loe veel

Auto turvakere

Auto "skelett" koos oma kõigi turvatalade ja topeltpõhjadega, võimalik näha skeleti tugevust erinevate mõjuvate jõudude korral.

Kokkupõrkekaal

Aitab näitlikustada keha kaalu erinevatel kiirustel.

Turvavöö, turvavöötool

Simulaator, turvavöö õige paigaldus, riskid, jne.

Avarii simulaator

Auto ümberpaiskumise simulatsioon, mille abil on võimalik saada kogemust auto rullumisel üle katuse ning mida peab silmas pidama sõidukist väljumisel

Turvavöö ja koormarihmade purusti

Tugevustesti masin koos koormarihmade näidistega.

Loe veel

Peatoestend

Näitlikustab peatoe kõrguse reguleerimise vajadust ja peale kaelale mõjuvaid jõudusid.

Loe veel

Rehvistend

Vaadeldakse selliseid aspekte nagu

Loe veel